ZÁPAS
03.06.19 | 1. kolo kval. | Shuo Feng | Misaki Matsuda | 6-1, 3-6, 10-7 | W25 Shenzhen | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Shuo Feng | Misaki Matsuda | |
1. podanie % | 37/62 (60%) | 41/58 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/37 (59%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/25 (44%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/58 (50%) | 29/62 (47%) |
Vyhrané body celkom | 62/120 (52%) | 58/120 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Shuo Feng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Shuo Feng | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shuo Feng | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shuo Feng | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shuo Feng | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Shuo Feng | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shuo Feng | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shuo Feng | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Shuo Feng | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Shuo Feng vs. Misaki Matsuda - Vzájomné zápasy
03.06.19 | 1. kolo kval. | Shuo Feng | Misaki Matsuda | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | W25 Shenzhen | tvrdý |
Shuo Feng form & Misaki Matsuda form
Shuo Feng - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Huang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xue Cao | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Yujiao Che | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Misaki Matsuda - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - skreč | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
14.09.23 štvrťfinále | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | detail zápasu |