Čína
01.12.00, 23 rokov
01.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
20.06.01, 22 rokov
20.06.01, 22 rokov
Shou Na Mu vs. Xinyu Cai - Vzájomné zápasy
02.07.19 | kvalifik. | Xinyu Cai | Shou Na Mu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Hua | tvrdý |
10.07.17 | 2. kolo kval. | Shou Na Mu | Xinyu Cai | 6-72, 6-1, 7-5 | detail zápasu | Naiman | tvrdý |
Shou Na Mu form & Xinyu Cai form
Shou Na Mu - posledné zápasy
W15 Anning - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - skreč | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Xinyu Cai - posledné zápasy
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Seha Yu | 6-1, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Taylor Gruber | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaede Usui | 2-6, 6-0, 10-0 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Shiyu Ye | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Vivian Yang | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Laalitya Kalluri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Niehua Tian | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Nana Kawagishi | 7-63, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Shou Na Mu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Lungile Ntuli | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.06.19 kvalifik. | vs. Qianqian Zhao | 6-3, 4-1, Qianqian Zhao - skreč | detail zápasu | |
W25 Wuhan - tvrdý | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Xiamen - tvrdý | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | detail zápasu |