ZÁPAS
15.10.18 | kvalifik. | Shiran Arol Wiegand | Adi Gavish | 6-0, 6-0 | Ofakim | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Shiran Arol Wiegand | Adi Gavish | |
1. podanie % | 26/34 (76%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/26 (73%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/8 (75%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/35 (77%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkom | 52/69 (75%) | 17/69 (25%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Shiran Arol Wiegand | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adi Gavish | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shiran Arol Wiegand | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Adi Gavish | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Adi Gavish | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Adi Gavish | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Shiran Arol Wiegand | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Adi Gavish | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shiran Arol Wiegand | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Adi Gavish | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Shiran Arol Wiegand | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Adi Gavish | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Izrael
23.01.98, 26 rokov
23.01.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
04.10.00, 23 rokov
04.10.00, 23 rokov
Shiran Arol Wiegand vs. Adi Gavish - Vzájomné zápasy
04.05.21 | kvalifik. | Shiran Arol Wiegand | Adi Gavish | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Ramat | tvrdý |
15.10.18 | kvalifik. | Shiran Arol Wiegand | Adi Gavish | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Ofakim | tvrdý |
Shiran Arol Wiegand form & Adi Gavish form
Shiran Arol Wiegand - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 3-1, Alica Rusova - skreč | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tali Malykhin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 6-1, Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 1-6, - Shiran Arol Wiegand - skreč | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Varvara Kuznetsova | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Sean Lodzki | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Adi Gavish - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ottavia Massetti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Lara Charles | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Veronika Udina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Rasha Khourssany | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Freya Peet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Maria Golovina | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-3, 3-3, Sofiia Nagornaia - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Krokhina | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Yontha Tadoum | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Marie Weckerle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Karin Altori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Grete Gull | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Valeriia Krokhotina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Shelly Bereznyak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Ester Fesiuk | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Ben Hamo | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu |