ZÁPAS
09.03.20 | 1. kolo kval. | Shannon Cox | Elizaveta Koklina | 1-6, 6-3, 10-6 | W25 Potchefstroom | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Shannon Cox | Elizaveta Koklina | |
1. podanie % | 28/56 (50%) | 28/56 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/28 (61%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/28 (32%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body celkom | 54/112 (48%) | 58/112 (52%) |
Dvojchyby | 8 | 8 |
Esá | 1 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-2 | Elizaveta Koklina | |
0-0 | ||
Shannon Cox | 0-3 | |
0-4 | Elizaveta Koklina | |
Shannon Cox | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Elizaveta Koklina | |
0-0 | ||
1-6 |
2 | ||
Shannon Cox | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 0-15, A-40[BP] | ||
Shannon Cox | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shannon Cox | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shannon Cox | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Elizaveta Koklina | |
0-0 | ||
Shannon Cox | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 1-0, 3-2, 4-2, 6-3, 6-4, 7-4, 7-5, 8-5 | ||
10-6 |
JAR
07.07.94, 29 rokov
07.07.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Shannon Cox vs. Elizaveta Koklina - Vzájomné zápasy
09.03.20 | 1. kolo kval. | Shannon Cox | Elizaveta Koklina | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | W25 Potchefstroom | tvrdý |
Shannon Cox form & Elizaveta Koklina form
Shannon Cox - posledné zápasy
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ksenia Khlynova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Shaulskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Corin De Waal | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Katya Alexandra Zier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Rebecca Gustafson | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Rochelle Pienaar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Elyse Lavender | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Hortencia Birnbaumer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Lidija Samardzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Williams | Claudia Williams - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |
Elizaveta Koklina - posledné zápasy
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Hadassah Grace Msine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Sophie Luescher | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Van Emst | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Mrvic | 1-0, Andrea Mrvic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | - Elizaveta Koklina - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | detail zápasu |