Turecko
03.01.02, 22 rokov
03.01.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
13.03.99, 25 rokov
13.03.99, 25 rokov
Tuana Tinaztepe vs. Shaline-Doreen Pipa - Vzájomné zápasy
11.03.19 | 1. kolo kval. | Shaline-Doreen Pipa | Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Tuana Tinaztepe form & Shaline-Doreen Pipa form
Tuana Tinaztepe - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Shaline-Doreen Pipa - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Julia Payola | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Katerina Krizova | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ines Murta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Teliana Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Sihem Bellahouel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Karly Olson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |