Ukrajina
22.07.01, 22 rokov
22.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Hen Vadimovna Plaksiy vs. Shalimar Talbi - Vzájomné zápasy
29.01.18 | 2. kolo kval. | Shalimar Talbi | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Hen Vadimovna Plaksiy form & Shalimar Talbi form
Hen Vadimovna Plaksiy - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofiia Paladi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-3, - Hen Vadimovna Plaksiy - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariia Hurieva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sofiia Vdovychenko | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Kalabukhova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Thour | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Niayesh Mirzaei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Mizuki Nagano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Mariya Khylymendyk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Alisa Savina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Christina Shakovets | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ksieniia Rudenko | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Shalimar Talbi - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
16.07.21 štvrťfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-2, - Shalimar Talbi - skreč | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.21 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
29.04.21 3. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.21 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Dubai - tvrdý | ||||
01.04.21 štvrťfinále | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.21 2. kolo | vs. Bianca Turati | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 4-1, Ankita Raina - skreč | detail zápasu | |
29.03.21 kvalifik. | vs. Melis Yasar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu |