ZÁPAS
17.09.18 | kvalifik. | Seone Mendez | Yuki Kristina Chiang | 6-1, 6-1 | Cairns | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Seone Mendez | Yuki Kristina Chiang | |
1. podanie % | 23/43 (53%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/23 (83%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/39 (59%) | 12/43 (28%) |
Vyhrané body celkom | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yuki Kristina Chiang | |
0-0, 30-40 | ||
Seone Mendez | 0-1 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Yuki Kristina Chiang | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seone Mendez | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Yuki Kristina Chiang | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Yuki Kristina Chiang | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Seone Mendez | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yuki Kristina Chiang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seone Mendez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Yuki Kristina Chiang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Seone Mendez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Yuki Kristina Chiang | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 5-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Seone Mendez vs. Yuki Kristina Chiang - Vzájomné zápasy
17.09.18 | kvalifik. | Seone Mendez | Yuki Kristina Chiang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Cairns | tvrdý |
Seone Mendez form & Yuki Kristina Chiang form
Seone Mendez - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Yuki Kristina Chiang - posledné zápasy
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Matina Ujdur | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Laia Pasini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gifu - tvrdý | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kei Kato | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Tomoko Kato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kashiwa - tvrdý | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Ksenia Lykina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoiko Goto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama - tvrdý | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Nao Nishida | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 1-6 | detail zápasu |