ZÁPAS
21.05.18 | kvalifik. | Seone Mendez | Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-3 | Les Franqueses | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Seone Mendez | Paula Arias Manjon | |
1. podanie % | 75/100 (75%) | 76/102 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 49/75 (65%) | 49/76 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/25 (48%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 42/102 (41%) | 39/100 (39%) |
Vyhrané body celkom | 103/202 (51%) | 99/202 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Seone Mendez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Paula Arias Manjon | |
Seone Mendez | 1-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Seone Mendez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Seone Mendez | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Seone Mendez | 5-3 | |
Seone Mendez | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Seone Mendez | 0-2 | |
Seone Mendez | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Seone Mendez | 0-4 | |
Seone Mendez | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Seone Mendez | 1-5 | |
Seone Mendez | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Seone Mendez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Seone Mendez vs. Paula Arias Manjon - Vzájomné zápasy
21.05.18 | kvalifik. | Seone Mendez | Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Les Franqueses | tvrdý |
31.10.17 | 1. kolo | Paula Arias Manjon | Seone Mendez | 2-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | Sant Cugat | antuka |
29.02.16 | kvalifik. | Seone Mendez | Paula Arias Manjon | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | Tarragona | antuka |
Seone Mendez form & Paula Arias Manjon form
Seone Mendez - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Paula Arias Manjon - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - skreč | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
27.07.23 štvrťfinále | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | detail zápasu |