ZÁPAS
26.09.16 | 1. kolo kval. | Schena Benamar | Louise Lampla | 6-0, 6-0 | Clermont Ferrand | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
18.01.99, 25 rokov
18.01.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
Schena Benamar vs. Louise Lampla - Vzájomné zápasy
26.09.16 | 1. kolo kval. | Schena Benamar | Louise Lampla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Clermont Ferrand | tvrdý I. |
Schena Benamar form & Louise Lampla form
Schena Benamar - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Claire Duter | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-5, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-1, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
14.04.23 štvrťfinále | vs. Laura Mair | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kareisova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu |
Louise Lampla - posledné zápasy
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 kvalifik. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | detail zápasu |