ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Schena Benamar | Juliette Loliee | 6-1, 3-6, 10-6 | W15 Dijon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Schena Benamar | Juliette Loliee | |
1. podanie % | 28/58 (48%) | 30/62 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/28 (82%) | 21/30 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/30 (37%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/62 (48%) | 24/58 (41%) |
Vyhrané body celkom | 64/120 (53%) | 56/120 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 7 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Juliette Loliee | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Schena Benamar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
4-0 | Juliette Loliee | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Schena Benamar | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Juliette Loliee | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Schena Benamar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Juliette Loliee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Schena Benamar | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Juliette Loliee | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Schena Benamar | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Juliette Loliee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Schena Benamar | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Juliette Loliee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Schena Benamar | 3-5 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Juliette Loliee | |
0-0, 0-1, 0-4, 1-4, 3-5, 4-5, 7-5 | ||
10-6 |
Francúzsko
18.01.99, 25 rokov
18.01.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
23.01.99, 25 rokov
23.01.99, 25 rokov
Schena Benamar vs. Juliette Loliee - Vzájomné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Schena Benamar | Juliette Loliee | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Dijon | tvrdý |
Schena Benamar form & Juliette Loliee form
Schena Benamar - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Claire Duter | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-5, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-1, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
14.04.23 štvrťfinále | vs. Laura Mair | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kareisova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu |
Juliette Loliee - posledné zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 1-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Claudia Marcela Silva Aragon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Aline Thommen | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.19 kvalifik. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
07.12.18 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.18 2. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Ali Collins | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Martina Girardi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Timotin | 6-0, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Marie Mattel | 3-6, 2-6 | detail zápasu |