Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.07.98, 25 rokov
02.07.98, 25 rokov
Satsuki Takamura vs. Andjela Sebrek - Vzájomné zápasy
14.09.15 | kvalifik. | Satsuki Takamura | Andjela Sebrek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Brcko | antuka |
Satsuki Takamura form & Andjela Sebrek form
Satsuki Takamura - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.19 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jovana Babic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Jelena Lukic | 6-75, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 7-67, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Jelena Lukic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
15.06.18 štvrťfinále | vs. Xinyu Wang | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
10.06.18 finále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 semifinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.18 štvrťfinále | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.18 2. kolo | vs. Katja Milas | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Andjela Sebrek - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Sara Peko | 6-0, 6-0 | detail zápasu |