Rusko
09.06.00, 23 rokov
09.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
16.05.00, 23 rokov
16.05.00, 23 rokov
Maria Manilova vs. Sarka Richterova - Vzájomné zápasy
08.12.18 | 1. kolo kval. | Sarka Richterova | Maria Manilova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Maria Manilova form & Sarka Richterova form
Maria Manilova - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Sarka Richterova - posledné zápasy
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.18 kvalifik. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 3-6, def. | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Dominika Talpova | Dominika Talpova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Adela Jarosova | 7-63, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-75, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detail zápasu |