ZÁPAS
08.06.17 | 2. kolo | Sarah-Rebecca Sekulic | Ysaline Bonaventure | 7-64, 6-3 | Figueira Da | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sarah-Rebecca Sekulic | Ysaline Bonaventure | |
1. podanie % | 38/72 (53%) | 35/61 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/38 (71%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/34 (50%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 29/61 (48%) | 28/72 (39%) |
Vyhrané body celkom | 73/133 (55%) | 60/133 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Ysaline Bonaventure - Vzájomné zápasy
08.06.17 | 2. kolo | Sarah-Rebecca Sekulic | Ysaline Bonaventure | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Figueira Da | tvrdý |
09.05.17 | 1. kolo | Ysaline Bonaventure | Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | Monzon | tvrdý |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Ysaline Bonaventure form
Sarah-Rebecca Sekulic - posledné zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Ysaline Bonaventure - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - skreč | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.03.23 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Merida - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | detail zápasu |