ZÁPAS
08.12.16 | 2. kolo | Sarah-Rebecca Sekulic | Lenka Jurikova | 6-4, 6-1 | Ortisei | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Sarah-Rebecca Sekulic | Lenka Jurikova | |
1. podanie % | 27/46 (59%) | 38/74 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/27 (78%) | 15/38 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/19 (37%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 42/74 (57%) | 18/46 (39%) |
Vyhrané body celkom | 70/120 (58%) | 50/120 (42%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Lenka Jurikova - Vzájomné zápasy
01.07.17 | štvrťfinále | Lenka Jurikova | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Torun | antuka |
08.12.16 | 2. kolo | Sarah-Rebecca Sekulic | Lenka Jurikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Ortisei | tvrdý I. |
09.11.15 | 1. kolo | Sarah-Rebecca Sekulic | Lenka Jurikova | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Bratislava | tvrdý I. |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Lenka Jurikova form
Sarah-Rebecca Sekulic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Lenka Jurikova - posledné zápasy
W15 Oran - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, - Lenka Jurikova - skreč | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
20.07.18 semifinále | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.18 štvrťfinále | vs. Veronika Vlkovska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 6-3, 2-6, 1-3, - Lenka Jurikova - skreč | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
04.08.17 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.17 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 4-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-0, 3-0, Franziska Kommer - skreč | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 5-7, 1-2, - Lenka Jurikova - skreč | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
01.07.17 štvrťfinále | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.17 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.06.17 2. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
17.06.17 finále | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.17 semifinále | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.17 štvrťfinále | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.17 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Natalie Novotna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
09.06.17 štvrťfinále | vs. Vera Lapko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.17 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-73, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova (1999) | 6-0, 6-0 | detail zápasu |