ZÁPAS
13.08.19 | kvalifik. | Sarah-Rebecca Sekulic | Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 10-3 | W25+H Las | antuka |
ŠTATISTIKY
Sarah-Rebecca Sekulic | Ashley Lahey | |
1. podanie % | 37/54 (69%) | 45/63 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/37 (49%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 30/63 (48%) | 26/54 (48%) |
Vyhrané body celkom | 58/117 (50%) | 59/117 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-6 |
2 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Ashley Lahey | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Ashley Lahey | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 5-0, 7-1, 7-2, 9-3 | ||
10-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Ashley Lahey - Vzájomné zápasy
13.08.19 | kvalifik. | Sarah-Rebecca Sekulic | Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | W25+H Las | antuka |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Ashley Lahey form
Sarah-Rebecca Sekulic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Ashley Lahey - posledné zápasy
W35 Spring - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
07.01.24 finále | vs. Fiona Crawley | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Fangran Tian | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Sophie Chang | 6-4, Sophie Chang - skreč | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Maegan Manasse | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Chloe Beck | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Katja Wiersholm | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Beck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Kate Fakih | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 7-61, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-4, 4-0, Leolia Jeanjean - skreč | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
08.09.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-2 | detail zápasu |