INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sara Tomic vs. Alexandra Bozovic - Vzájomné zápasy
06.03.20 | 2. kolo | Sara Tomic | Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Mildura | tráva |
27.02.17 | 2. kolo kval. | Sara Tomic | Alexandra Bozovic | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Clare | tvrdý |
Sara Tomic form & Alexandra Bozovic form
Sara Tomic - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
28.06.20 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 0-5 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Amber Marshall | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Noelleda Ah San | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Alison Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Alexandra Bozovic - posledné zápasy
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
14.04.23 štvrťfinále | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | detail zápasu |