INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lisa Matviyenko vs. Sara Sorribes Tormo - Vzájomné zápasy
19.10.18 | 2. kolo | Sara Sorribes Tormo | Lisa Matviyenko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Lisa Matviyenko form & Sara Sorribes Tormo form
Lisa Matviyenko - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu |
Sara Sorribes Tormo - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 0-1, - Sara Sorribes Tormo - skreč | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Bernarda Pera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
01.01.24 | vs. Iga Swiatek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.12.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 | vs. Magda Linette | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-78, 6-77 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Jiang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Anna Blinkova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Iga Swiatek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
26.08.23 finále | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 štvrťfinále | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 6-2, 4-0, Katerina Siniakova - skreč | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Clara Burel | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Yulia Putintseva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Jasmine Paolini | 6-76, 0-6 | detail zápasu |