ZÁPAS
20.08.18 | 1. kolo | Sara Gambogi | Linnea Malmqvist | 7-65, 6-4 | Caslano | antuka |
ŠTATISTIKY
Sara Gambogi | Linnea Malmqvist | |
1. podanie % | 56/90 (62%) | 65/101 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/56 (59%) | 31/65 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/34 (41%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 53/101 (52%) | 43/90 (48%) |
Vyhrané body celkom | 100/191 (52%) | 91/191 (48%) |
Dvojchyby | 9 | 4 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sara Gambogi | 0-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Sara Gambogi | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Gambogi | 1-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sara Gambogi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sara Gambogi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sara Gambogi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sara Gambogi | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Gambogi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sara Gambogi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sara Gambogi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sara Gambogi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sara Gambogi vs. Linnea Malmqvist - Vzájomné zápasy
20.08.18 | 1. kolo | Sara Gambogi | Linnea Malmqvist | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Caslano | antuka |
Sara Gambogi form & Linnea Malmqvist form
Sara Gambogi - posledné zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.20 kvalifik. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Linnea Malmqvist - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu |