INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sara Gambogi vs. Hilda Melander - Vzájomné zápasy
17.07.17 | 1. kolo kval. | Sara Gambogi | Hilda Melander | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Imola | koberec |
Sara Gambogi form & Hilda Melander form
Sara Gambogi - posledné zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.20 kvalifik. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Hilda Melander - posledné zápasy
Imola - koberec | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gambogi | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
03.11.16 2. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.16 1. kolo | vs. Enni Zander | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Enni Zander | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Bojana Markovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Lenka Jurikova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Stepanka Skacelova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Milica Cubranovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.15 2. kolo | vs. Cornelia Lister | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Anabel Martinovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.09.15 2. kolo | vs. Seone Mendez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.15 štvrťfinále | vs. Natalia Vajdova | 0-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
15.06.15 kvalifik. | vs. Maja Ornberg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.15 1. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
15.09.14 kvalifik. | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Cristina Ene | 7-5, 3-0, Cristina Ene - skreč | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
Fleurus - antuka | ||||
25.08.14 kvalifik. | vs. Huliya Esen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 7-66, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.14 2. kolo | vs. Klaartje Liebens | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Marie Ba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
18.08.14 semifinále | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.14 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu |