INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sara Errani vs. Greta Arn - Vzájomné zápasy
09.03.11 | 1. kolo | Sara Errani | Greta Arn | 6-6, Greta Arn - skreč | detail zápasu | Indian Wells | tvrdý |
02.03.11 | 2. kolo | Greta Arn | Sara Errani | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Monterrey | tvrdý |
19.05.09 | 1. kolo | Sara Errani | Greta Arn | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | Warsaw | antuka |
27.09.08 | 1. kolo kval. | Sara Errani | Greta Arn | 6-3, 7-62 | detail zápasu | Stuttgart | tvrdý I. |
Sara Errani form & Greta Arn form
Sara Errani - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Xiyu Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Caty McNally | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Magdalena Frech | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Astra Sharma | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Greta Arn - posledné zápasy
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Katarzyna Piter | - Greta Arn - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - skreč | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |