ZÁPAS
11.05.17 | 1. kolo | Sang Hee Park | Ling Zhang | 6-4, 6-1 | Changwon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sang Hee Park | Ling Zhang | |
1. podanie % | 37/58 (64%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/37 (57%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/21 (62%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 24/58 (41%) |
Vyhrané body celkom | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sang Hee Park vs. Ling Zhang - Vzájomné zápasy
11.05.17 | 1. kolo | Sang Hee Park | Ling Zhang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Changwon | tvrdý |
Sang Hee Park form & Ling Zhang form
Sang Hee Park - posledné zápasy
Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 2-1, - Sang Hee Park - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
18.08.18 semifinále | vs. Yujin Ahn | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.18 štvrťfinále | vs. Se Jin Lee | 6-2, 5-2, Se Jin Lee - skreč | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Han Byeol Lee | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
19.06.18 kvalifik. | vs. Chang Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Sinhee Kim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
05.06.18 kvalifik. | vs. Subin Park | 4-5, - Sang Hee Park - skreč | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Nadja Gilchrist | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Clemence Fayol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Naomi Totka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
09.07.17 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Ling Zhang - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Klaudia Wira | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
31.12.19 kvalifik. | vs. Kwan Yau Ng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Luan - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Xuliu Sun | 6-74, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Marina Kurosu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 1-6, 7-63, 12-10 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 3-2, Junri Namigata - skreč | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.19 kvalifik. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Ana Veselinovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lerr Min Lim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Georgia Brescia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
03.01.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-0 | detail zápasu |