ZÁPAS
26.10.20 | 1. kolo kval. | Sandy Marti | Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sandy Marti vs. Ashmitha Easwaramurthi - Vzájomné zápasy
26.10.20 | 1. kolo kval. | Sandy Marti | Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Sandy Marti form & Ashmitha Easwaramurthi form
Sandy Marti - posledné zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 4-1, Fiona Codino - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-76, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Josephine Kunz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nina Geissler | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-3, - Sandy Marti - skreč | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
19.03.23 finále | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Ashmitha Easwaramurthi - posledné zápasy
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.23 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu |