ZÁPAS
17.03.18 | 1. kolo kval. | Sandy Callios | Laure Line Glaude | 6-4, 6-1 | Le Havre | antuka |
ŠTATISTIKY
Sandy Callios | Laure Line Glaude | |
1. podanie % | 35/47 (74%) | 39/71 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/35 (60%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 40/71 (56%) | 19/47 (40%) |
Vyhrané body celkom | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sandy Callios | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sandy Callios | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
Sandy Callios | 2-1 | |
0-0, 40-0 | ||
2-2 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-40, 30-30 | ||
Sandy Callios | 2-3 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Sandy Callios | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sandy Callios | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Sandy Callios | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Sandy Callios | 1-0 | |
0-0, A-40 | ||
Sandy Callios | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sandy Callios | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], A-40 | ||
4-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sandy Callios | 5-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Francúzsko
18.01.00, 24 rokov
18.01.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
26.08.01, 22 rokov
26.08.01, 22 rokov
Sandy Callios vs. Laure Line Glaude - Vzájomné zápasy
17.03.18 | 1. kolo kval. | Sandy Callios | Laure Line Glaude | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Le Havre | antuka |
Sandy Callios form & Laure Line Glaude form
Sandy Callios - posledné zápasy
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Heranne Excellent | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Marianne Argyrokastriti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Sanne Jansen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Camille Cheli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Justine Ozga | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Ares Teixido Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vinaroz - antuka | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kuznetsova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Cristina Sanchez-Quintanar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 7-63, 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
22.06.15 kvalifik. | vs. Cristina Sanchez-Quintanar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Flora Alice Lacoste | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Laure Line Glaude - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |