Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
07.02.98, 26 rokov
07.02.98, 26 rokov
Sakura Hosogi vs. Seon Young Um - Vzájomné zápasy
20.08.18 | 2. kolo kval. | Sakura Hosogi | Seon Young Um | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Gimcheon | tvrdý |
Sakura Hosogi form & Seon Young Um form
Sakura Hosogi - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 4-6, 6-0, 6-77 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Maddison Inglis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yuki Naito | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Aoi Ito | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Darya Astakhova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Hanyu Guo | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yexin Ma | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Seon Young Um - posledné zápasy
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 4-6, - Seon Young Um - skreč | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Dami Lee | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Jeongyun Lee | 6-1, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
12.05.19 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Mijeong Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.18 kvalifik. | vs. Seunghyun Lee | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Han Byeol Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Chae Hyun Sim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.16 2. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.16 1. kolo | vs. Sumin Kim | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Han Byeol Lee | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Ji-Hee Lee | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Le Seul Kim | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
23.05.16 kvalifik. | vs. Seung-Yeon Hong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-3, 1-0, Subin Park - skreč | detail zápasu | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Karina Kristina Vyrlan | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |