Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
02.07.92, 31 rokov
02.07.92, 31 rokov
Sakura Hosogi vs. Jin Yoo - Vzájomné zápasy
13.08.18 | kvalifik. | Sakura Hosogi | Jin Yoo | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | Gimcheon | tvrdý |
Sakura Hosogi form & Jin Yoo form
Sakura Hosogi - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 4-6, 6-0, 6-77 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Maddison Inglis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yuki Naito | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Aoi Ito | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Darya Astakhova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Hanyu Guo | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yexin Ma | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Jin Yoo - posledné zápasy
Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Dami Lee | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Hae Ri Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 1-2, - Jin Yoo - skreč | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Alina Silich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Seunghyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Kumi So | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Do Hee Bae | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Morozova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 1-6, 1-4, - Jin Yoo - skreč | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Chae Hyun Sim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Ah Song | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
13.07.16 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.16 1. kolo | vs. Mami Hasegawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Chihiro Nunome | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Ha-Young Ji | 2-6, 6-2, 5-2, Ha-Young Ji - skreč | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Michaela Haet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Mami Hasegawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
16.05.16 kvalifik. | vs. Seo-Kyung Kang | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu |