ZÁPAS
24.07.17 | 1. kolo kval. | Sabrina Rittberger | Odile Maesfranckx | 6-0, 6-0 | Schio | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
06.05.97, 26 rokov
11 648 $
06.05.97, 26 rokov
11 648 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
06.05.97, 26 rokov
06.05.97, 26 rokov
Sabrina Rittberger vs. Odile Maesfranckx - Vzájomné zápasy
24.07.17 | 1. kolo kval. | Sabrina Rittberger | Odile Maesfranckx | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Schio | antuka |
Sabrina Rittberger form & Odile Maesfranckx form
Sabrina Rittberger - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
24.05.21 kvalifik. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Odile Maesfranckx - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 0-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 2-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lisa Piccinetti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Anna Sturmigh | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Eva Kolarovska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bottardi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 0-6, 0-3, - Odile Maesfranckx - skreč | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Joanna Carswell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Margaux Orange | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Danique Baart | Danique Baart - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
12.09.16 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Vicky Geurinckx | Vicky Geurinckx - skreč | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Dominique Karregat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Anke Poncelet | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Caroline Van De Wijgaart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Riabtseva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Jade Lewis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
20.06.16 kvalifik. | vs. Lynn Janssens | 1-6, 3-6 | detail zápasu |