Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
02.06.94, 29 rokov
02.06.94, 29 rokov
Sabastiani Leon vs. Dabin Oh - Vzájomné zápasy
08.05.17 | kvalifik. | Sabastiani Leon | Dabin Oh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Changwon | tvrdý |
Sabastiani Leon form & Dabin Oh form
Sabastiani Leon - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - skreč | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | - | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - skreč | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | detail zápasu |
Dabin Oh - posledné zápasy
W25 Incheon - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - skreč | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu |