ZÁPAS
06.03.20 | štvrťfinále | Romy Koelzer | Andreea Rosca | 6-1, 7-5 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Romy Koelzer | Andreea Rosca | |
1. podanie % | 41/67 (61%) | 40/59 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/41 (61%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/26 (46%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/59 (61%) | 30/67 (45%) |
Vyhrané body celkom | 73/126 (58%) | 53/126 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0 | ||
Romy Koelzer | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-15 | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Romy Koelzer vs. Andreea Rosca - Vzájomné zápasy
07.11.20 | semifinále | Romy Koelzer | Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
18.08.20 | 1. kolo | Andreea Rosca | Romy Koelzer | 7-61, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
06.03.20 | štvrťfinále | Romy Koelzer | Andreea Rosca | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Romy Koelzer form & Andreea Rosca form
Romy Koelzer - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.20 štvrťfinále | vs. Ani Amiraghyan | - | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.20 semifinále | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.20 štvrťfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 finále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.20 semifinále | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.20 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.20 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Andreea Rosca - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 štvrťfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 štvrťfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |