ZÁPAS
16.04.12 | kvalifik. | Romana Caroline Tabak | Ilona Kremen | 6-4, 6-2 | Civitavecchia | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Romana Caroline Tabak vs. Ilona Kremen - Vzájomné zápasy
16.04.12 | kvalifik. | Romana Caroline Tabak | Ilona Kremen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Civitavecchia | antuka |
Romana Caroline Tabak form & Ilona Kremen form
Romana Caroline Tabak - posledné zápasy
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
31.12.12 2. kolo | vs. Eva Raszkiewicz | - | detail zápasu | |
Alphen aan - antuka | ||||
03.09.12 kvalifik. | vs. Janina Toljan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.12 1. kolo kval. | vs. Kimberley Van Rijn | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
30.07.12 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zlin - antuka | ||||
04.06.12 1. kolo | vs. Renata Voracova | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
21.05.12 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
14.05.12 1. kolo | vs. Carolina Pillot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
29.04.12 kvalifik. | vs. Melinda Czink | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.12 1. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovski | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
21.04.12 1. kolo kval. | vs. Maria-Elena Camerin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Civitavecchia - antuka | ||||
16.04.12 1. kolo | vs. Kiki Bertens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.12 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.12 1. kolo kval. | vs. Martina Gledacheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
07.04.12 1. kolo kval. | vs. Maria-Elena Camerin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
La Marsa - antuka | ||||
19.03.12 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
20.02.12 kvalifik. | vs. Sesil Karatantcheva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.12 2. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.12 1. kolo kval. | vs. Mariya Koryttseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Surprise - tvrdý | ||||
13.02.12 1. kolo | vs. Zuzana Luknarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rancho Mirage - tvrdý | ||||
06.02.12 1. kolo | vs. Elizaveta Ianchuk | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
30.01.12 1. kolo | vs. Julia Cohen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quanzhou - tvrdý | ||||
02.01.12 1. kolo | vs. Sheng-Nan Sun | 6-2, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
12.12.11 2. kolo | vs. Adriana Perez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.11 štvrťfinále | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.11 semifinále | vs. Veronica Cepede Royg | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.11 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
05.12.11 kvalifik. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.11 finále | vs. Julia Cohen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.11 štvrťfinále | vs. Mailen Auroux | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Ilona Kremen - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |