ZÁPAS
01.10.17 | 1. kolo | Riya Bhatia | Yuqi Sheng | 6-1, 7-63 | Colombo | antuka |
ŠTATISTIKY
Riya Bhatia | Yuqi Sheng | |
1. podanie % | 45/71 (63%) | 44/74 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/45 (71%) | 30/44 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/26 (42%) | 7/30 (23%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/74 (50%) | 28/71 (39%) |
Vyhrané body celkom | 80/145 (55%) | 65/145 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Riya Bhatia vs. Yuqi Sheng - Vzájomné zápasy
01.10.17 | 1. kolo | Riya Bhatia | Yuqi Sheng | 6-1, 7-63 | detail zápasu | Colombo | antuka |
Riya Bhatia form & Yuqi Sheng form
Riya Bhatia - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | - | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu |
Yuqi Sheng - posledné zápasy
W25 Nanning - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 6-3, 1-0, Siqi Cao - skreč | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Hsuan Huang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Hirata | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Makinohara - koberec | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Minami Shuto | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
21.09.18 semifinále | vs. Hua-Chen Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.18 štvrťfinále | vs. Meiqi Guo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
14.09.18 semifinále | vs. Meiqi Guo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.18 štvrťfinále | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-2 | detail zápasu |