ZÁPAS
26.10.16 | 2. kolo | Riya Bhatia | Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | Pune | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Riya Bhatia | Sri Peddi Reddy | |
1. podanie % | 34/50 (68%) | 26/50 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/16 (38%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/50 (54%) | 20/50 (40%) |
Vyhrané body celkom | 57/100 (57%) | 43/100 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Riya Bhatia vs. Sri Peddi Reddy - Vzájomné zápasy
26.10.16 | 2. kolo | Riya Bhatia | Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Pune | tvrdý |
23.09.16 | štvrťfinále | Riya Bhatia | Sri Peddi Reddy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
11.01.16 | 1. kolo | Riya Bhatia | Sri Peddi Reddy | 7-62, 6-1 | detail zápasu | Aurangabad | antuka |
19.10.15 | 2. kolo | Riya Bhatia | Sri Peddi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Lucknow | tráva |
06.04.15 | 1. kolo | Riya Bhatia | Sri Peddi Reddy | 7-5, 4-1, Sri Peddi Reddy - skreč | detail zápasu | Ahmedabad | tvrdý |
04.08.14 | 1. kolo | Sri Peddi Reddy | Riya Bhatia | 7-66, 6-3 | detail zápasu | Bangalore | tvrdý |
Riya Bhatia form & Sri Peddi Reddy form
Riya Bhatia - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | - | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu |
Sri Peddi Reddy - posledné zápasy
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Jodhpur - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Prerna Bhambri | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Renee Singh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Katarina Milic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Dinara Alloyarova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Sabath Ibrahim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Stephanie Kent | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Jane Stewart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 7-62, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Mayssa Tebourbi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Hanine Boudjadi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Jiakang Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-1 | detail zápasu |