ZÁPAS
25.04.18 | 1. kolo | Riya Bhatia | Dejana Milenkovic | 6-1, 6-2 | Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Riya Bhatia | Dejana Milenkovic | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 36/50 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/28 (82%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/50 (52%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkom | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Riya Bhatia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dejana Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Riya Bhatia | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Dejana Milenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Riya Bhatia | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Dejana Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-1 | Dejana Milenkovic | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dejana Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Riya Bhatia | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Dejana Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Riya Bhatia | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Riya Bhatia | 3-1 | |
0-0, 40-15 | ||
4-1 | Dejana Milenkovic | |
5-1 | Dejana Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-2 | Dejana Milenkovic | |
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
05.05.01, 22 rokov
05.05.01, 22 rokov
Riya Bhatia vs. Dejana Milenkovic - Vzájomné zápasy
25.04.18 | 1. kolo | Riya Bhatia | Dejana Milenkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Riya Bhatia form & Dejana Milenkovic form
Riya Bhatia - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | - | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu |
Dejana Milenkovic - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Nada Fouad | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Nour Gueblaoui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Anja Gal | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nina Lalovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktorija Veselinova | 2-6, 3-1, Viktorija Veselinova - skreč | detail zápasu |