ZÁPAS
21.06.17 | 1. kolo | Risa Ushijima | Yu-Chieh Hsieh | 6-3, 6-1 | Taipei | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Risa Ushijima | Yu-Chieh Hsieh | |
1. podanie % | 36/55 (65%) | 18/42 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/36 (67%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/19 (42%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 27/42 (64%) | 23/55 (42%) |
Vyhrané body celkom | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
23.07.93, 30 rokov
106 573 $
23.07.93, 30 rokov
106 573 $
Risa Ushijima vs. Yu-Chieh Hsieh - Vzájomné zápasy
21.06.17 | 1. kolo | Risa Ushijima | Yu-Chieh Hsieh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Taipei | tvrdý |
Risa Ushijima form & Yu-Chieh Hsieh form
Risa Ushijima - posledné zápasy
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - skreč | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Yu-Chieh Hsieh - posledné zápasy
W25 Makinohara - koberec | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 5-7, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Yu Chin Tsai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - tráva | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Webster | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý | ||||
31.01.22 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.21 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Luan - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Lillian Mould | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-63, 1-6, 15-17 | detail zápasu | |
Taipei - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Naiman - tvrdý | ||||
29.06.18 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu |