ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | Risa Ushijima | Amber Marshall | 7-65, 6-4 | W25 Cairns | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Risa Ushijima | Amber Marshall | |
1. podanie % | 56/78 (72%) | 36/76 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/56 (45%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/22 (55%) | 15/40 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 6/9 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 43/76 (57%) | 41/78 (53%) |
Vyhrané body celkom | 80/154 (52%) | 74/154 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Risa Ushijima | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Risa Ushijima | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Amber Marshall | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Risa Ushijima | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Risa Ushijima | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-5 | Amber Marshall | |
0-0 | ||
Risa Ushijima | 6-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Amber Marshall | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 3-4, 4-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Risa Ushijima | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Amber Marshall | |
Risa Ushijima | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Amber Marshall | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Risa Ushijima | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-2 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-3 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Risa Ushijima | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-4 | Amber Marshall | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Risa Ushijima vs. Amber Marshall - Vzájomné zápasy
18.09.19 | 1. kolo | Risa Ushijima | Amber Marshall | 7-65, 6-4 | detail zápasu | W25 Cairns | tvrdý |
Risa Ushijima form & Amber Marshall form
Risa Ushijima - posledné zápasy
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.12.22 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - skreč | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Amber Marshall - posledné zápasy
W25 Mildura - tráva | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Sara Tomic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
27.02.20 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Ella Nurkic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Saanvi Tak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
07.02.20 štvrťfinále | vs. Sachia Vickery | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Himari Sato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Alison Bai | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 6-70, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
06.01.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Eri Hozumi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Glavas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Robu Kajitani | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Leonora Radocaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-4 | detail zápasu |