Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
23.01.90, 34 rokov
23.01.90, 34 rokov
Oleksandra Piskun vs. Risa Hasegawa - Vzájomné zápasy
26.01.15 | 1. kolo | Risa Hasegawa | Oleksandra Piskun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Oleksandra Piskun form & Risa Hasegawa form
Oleksandra Piskun - posledné zápasy
Sajur - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Mihika Yadav | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Jessica Ho | 0-5, - Oleksandra Piskun - skreč | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.18 1. kolo | vs. Yarden Akler | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Shaked Mahpud | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Alia Lex | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Joelle Kissell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.17 1. kolo | vs. Delien Kleinhans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
16.11.17 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.17 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 6-711 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Risa Hasegawa - posledné zápasy
Hamamatsu - koberec | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Ayumi Mori | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Makinohara - koberec | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Suzuho Oshino | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Noto - koberec | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.08.16 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.16 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Chelsea May Samways | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.07.16 kvalifik. | vs. Phillis Vanenburg | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Marlen Hacke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.07.16 1. kolo | vs. Shweta Rana | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Anastasiia Gevel | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Natasha Yonan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kurume - tráva | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Rimi So | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hamamatsu - tráva | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Minami Shuto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.15 2. kolo kval. | vs. Mayu Okawa | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Makinohara - tráva | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Yumi Nakano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
28.09.15 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.09.15 1. kolo | vs. Varvara Kuznetsova | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Solo - tvrdý | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Yuriko Sakai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noto - koberec | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Akari Inoue | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Sari Baba | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
10.08.15 kvalifik. | vs. Jin Yoo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Hyunji Noh | 6-2, 6-2 | detail zápasu |