Rio Kitagawa vs. Michaela Boev 05.10.2017

Rio Kitagawa vs. Michaela Boev 05.10.2017 - Sozopol - porovnanie

ZÁPAS

05.10.172. koloRio Kitagawa Michaela Boev 7-65, 6-3 Bulgaria Sozopol tvrdý

ŠTATISTIKY

Rio KitagawaMichaela Boev
1. podanie %56/75 (75%)54/82 (66%)
Vyhrané body z 1.podania27/56 (48%)28/54 (52%)
Vyhrané body z 2.podania10/19 (53%)11/28 (39%)
Vyhrané break-bally7/11 (64%)6/10 (60%)
Vyhrané body z returnu43/82 (52%)38/75 (51%)
Vyhrané body celkom80/157 (51%)77/157 (49%)
Dvojchyby30
Esá02

ŠTATISTIKY

6-3

Rio Kitagawa
Japonsko
15.09.93, 24 rokov






14 391 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
04.07.91, 26 rokov




898
14
43 789 $
Michaela Boev
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Rio Kitagawa vs. Michaela Boev - Vzájomné zápasy

05.10.172. koloRio KitagawaMichaela Boev7-65, 6-3 detail zápasuBulgaria Sozopol tvrdý

Rio Kitagawa - posledné zápasy

Republic of Korea Daegu - tvrdý
19.06.18
kvalifik.
vs. Ayaka Okuno0-6, 6-79 prehradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Fatima Bizhukova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gyeongsan - tvrdý
12.06.18
1. kolo
vs. Ayaka Okuno2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea Sangju - tvrdý I.
05.06.18
1. kolo
vs. Sunam Jeong0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Japan Karuizawa - koberec
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Rina Saigo2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Hungary Balatonboglar - antuka
29.04.18
1. kolo kval.
vs. Joanna Zawadzka4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - skrečprehradetail zápasu
Croatia Tucepi - antuka
26.04.18
2. kolo
vs. Tena Lukas0-6, 6-1, 1-6 prehradetail zápasu
24.04.18
1. kolo
vs. Anna Klasen7-67, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
23.04.18
kvalifik.
vs. Viktoria Surova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
22.04.18
2. kolo kval.
vs. Andrea Zecevic6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
12.04.18
2. kolo
vs. Julia Terziyska0-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.04.18
1. kolo
vs. Ashmitha Easwaramurthi6-2, 6-0 výhradetail zápasu
09.04.18
kvalifik.
vs. Alexandra Walters6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.04.18
2. kolo kval.
vs. Lara Panfilov7-61, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
01.04.18
2. kolo kval.
vs. Olga Helmi3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
29.03.18
2. kolo
vs. Barbora Stefkova0-6, 0-6 prehradetail zápasu
28.03.18
1. kolo
vs. Sri Peddi Reddy6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
06.03.18
1. kolo
vs. Nina Stadler2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
18.02.18
2. kolo kval.
vs. Corina Mader2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
12.12.17
1. kolo
vs. Bojana Marinkovic5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
06.12.17
1. kolo
vs. Mariana Drazic3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
30.11.17
2. kolo
vs. Melanie Klaffner6-3, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
29.11.17
1. kolo
vs. Alexandra Riley6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
09.11.17
1. kolo
vs. Romy Koelzer3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
02.11.17
2. kolo
vs. Anastasiya Shoshyna1-6, 2-6 prehradetail zápasu
01.11.17
1. kolo
vs. Emily Seibold2-6, 2-4, Emily Seibold - skrečvýhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
26.10.17
2. kolo
vs. Alise Cernecka2-6, 4-6 prehradetail zápasu
25.10.17
1. kolo
vs. Taro Keens6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
06.10.17
štvrťfinále
vs. Julia Stamatova0-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.10.17
2. kolo
vs. Michaela Boev7-65, 6-3 výhradetail zápasu

Michaela Boev - posledné zápasy

Greece Heraklion - antuka
29.03.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini6-2, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.03.18
1. kolo
vs. Gabriela Duca7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
20.03.18
1. kolo
vs. Luniuska Delgado6-1, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
13.03.18
1. kolo
vs. Francesca Jones3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
06.03.18
1. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis6-2, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
01.03.18
2. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar2-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
23.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper6-2, 6-72, 6-76 prehradetail zápasu
22.11.17
1. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
16.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper3-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.11.17
1. kolo
vs. Afroditi Tzanopoulou6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
09.11.17
2. kolo
vs. Ylena In-Albon2-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.11.17
1. kolo
vs. Mana Ayukawa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
31.10.17
1. kolo
vs. Laura Schaeder3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
26.10.17
2. kolo
vs. Martina Colmegna2-6, 3-6 prehradetail zápasu
25.10.17
1. kolo
vs. Valeria Nikolaev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
05.10.17
2. kolo
vs. Rio Kitagawa6-75, 3-6 prehradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Lia Karatancheva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
21.09.17
štvrťfinále
vs. Miriam Bianca Bulgaru3-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.09.17
2. kolo
vs. Maia Lumsden6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.09.17
1. kolo
vs. Ilay Yoruk6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Belgium Middelkerke - antuka
01.09.17
2. kolo
vs. Julyette Steur0-6, 1-6 prehradetail zápasu
29.08.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Wanfercee Baulet - antuka
22.08.17
1. kolo
vs. Stephanie Wagner3-6, 0-3, - Michaela Boev - skrečprehradetail zápasu
Belgium Brussels - antuka
20.07.17
2. kolo
vs. Deborah Kerfs6-0, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.07.17
1. kolo
vs. Chelsea Vanhoutte6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Knokke - antuka
10.07.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine4-6, 3-6 prehradetail zápasu
France Denain - antuka
03.07.17
1. kolo kval.
vs. Justine Pysson6-70, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
03.07.17
kvalifik.
vs. Mathilde Armitano6-4, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Sweden Lund - antuka
27.06.17
1. kolo
vs. Vivian Heisen4-6, 2-6 prehradetail zápasu
<