ZÁPAS
30.03.17 | 2. kolo | Riko Sawayanagi | Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-3 | Kofu | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Riko Sawayanagi | Chihiro Muramatsu | |
1. podanie % | 36/59 (61%) | 51/75 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/36 (53%) | 24/51 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/23 (52%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 40/75 (53%) | 28/59 (47%) |
Vyhrané body celkom | 71/134 (53%) | 63/134 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Riko Sawayanagi vs. Chihiro Muramatsu - Vzájomné zápasy
30.03.17 | 2. kolo | Riko Sawayanagi | Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Kofu | tvrdý |
Riko Sawayanagi form & Chihiro Muramatsu form
Riko Sawayanagi - posledné zápasy
W25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - skreč | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
24.02.23 štvrťfinále | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.23 kvalifik. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - tráva | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - skreč | detail zápasu |
Chihiro Muramatsu - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cecilia Franzin | 6-2, 6-0 | detail zápasu |