INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Julia Stamatova vs. Reka-Luca Jani - Vzájomné zápasy
20.10.14 | semifinále | Reka-Luca Jani | Julia Stamatova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Heraklion | tvrdý |
Julia Stamatova form & Reka-Luca Jani form
Julia Stamatova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu |
Reka-Luca Jani - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu |