ZÁPAS
22.08.19 | 2. kolo | Reka-Luca Jani | Johana Markova | 6-1, 6-2 | W25 Braunschweig | antuka |
ŠTATISTIKY
Reka-Luca Jani | Johana Markova | |
1. podanie % | 40/56 (71%) | 31/51 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/40 (68%) | 19/31 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 3/20 (15%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 20/56 (36%) |
Vyhrané body celkom | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Reka-Luca Jani | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Johana Markova | |
0-0 | ||
Reka-Luca Jani | 2-0 | |
2-1 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Reka-Luca Jani | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-2 | Johana Markova | |
0-0, 30-0 | ||
Reka-Luca Jani | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Johana Markova | |
0-0 | ||
Reka-Luca Jani | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Reka-Luca Jani vs. Johana Markova - Vzájomné zápasy
22.08.19 | 2. kolo | Reka-Luca Jani | Johana Markova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Braunschweig | antuka |
Reka-Luca Jani form & Johana Markova form
Reka-Luca Jani - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Johana Markova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |