INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Reka-Luca Jani vs. Ilona Kremen - Vzájomné zápasy
16.01.18 | 2. kolo kval. | Reka-Luca Jani | Ilona Kremen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Orlando | antuka |
Reka-Luca Jani form & Ilona Kremen form
Reka-Luca Jani - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Ilona Kremen - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |