ZÁPAS
07.11.17 | 1. kolo | Rebeca Pereira | Warona Mdlulwa | 7-5, 6-2 | Encarnacion | antuka |
ŠTATISTIKY
Rebeca Pereira | Warona Mdlulwa | |
1. podanie % | 44/60 (73%) | 52/93 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/44 (73%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/16 (75%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/13 (23%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 43/93 (46%) | 16/60 (27%) |
Vyhrané body celkom | 87/153 (57%) | 66/153 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 12 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
JAR
17.02.00, 24 rokov
13 720 $
17.02.00, 24 rokov
13 720 $
Rebeca Pereira vs. Warona Mdlulwa - Vzájomné zápasy
07.11.17 | 1. kolo | Rebeca Pereira | Warona Mdlulwa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Encarnacion | antuka |
Rebeca Pereira form & Warona Mdlulwa form
Rebeca Pereira - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Bueno | 6-4, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yelena Isabel Sanchez Contreras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Annika Penickova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Summer Curtis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Mattioli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Alessandra Crump | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Warona Mdlulwa - posledné zápasy
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 6-1 | detail zápasu |