ZÁPAS
03.11.18 | 1. kolo kval. | Rasheeda Mcadoo | Tijana Spasojevic | 6-3, 6-4 | Lawrence | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Rasheeda Mcadoo vs. Tijana Spasojevic - Vzájomné zápasy
03.11.18 | 1. kolo kval. | Rasheeda Mcadoo | Tijana Spasojevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Lawrence | tvrdý I. |
Rasheeda Mcadoo form & Tijana Spasojevic form
Rasheeda Mcadoo - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 3. kolo | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | detail zápasu |
Tijana Spasojevic - posledné zápasy
W15 Austin - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Emilija Kojcic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-64, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.18 kvalifik. | vs. Celine Fritsch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.10.17 štvrťfinále | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.17 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-71, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Ines Murta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
11.08.17 štvrťfinále | vs. Dana Kremer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.08.17 2. kolo | vs. Nevena Georgieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Joanna Carswell | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 2-4, - Tijana Spasojevic - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.17 semifinále | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.17 štvrťfinále | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.17 2. kolo | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.17 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |