ZÁPAS
05.09.18 | kvalifik. | Ramona Mataruga | Justyna Malatinska | 7-5, 5-7, 10-7 | Szekesfehervar | antuka |
ŠTATISTIKY
Austrália
27.01.96, 28 rokov
27.01.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.10.01, 22 rokov
09.10.01, 22 rokov
Ramona Mataruga vs. Justyna Malatinska - Vzájomné zápasy
05.09.18 | kvalifik. | Ramona Mataruga | Justyna Malatinska | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | Szekesfehervar | antuka |
Ramona Mataruga form & Justyna Malatinska form
Ramona Mataruga - posledné zápasy
W25 Mildura - tráva | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Steffi Carruthers | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Shatoo Mohamad | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Shatoo Mohamad | Shatoo Mohamad - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Misa Malkin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.19 štvrťfinále | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Asuka Kawai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.06.19 semifinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.19 štvrťfinále | vs. Alyssa Tobita | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Darya Lebesheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Agata Bachanek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.18 kvalifik. | vs. Justyna Malatinska | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu |
Justyna Malatinska - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - skreč | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 kvalifik. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |