Česká republika
02.03.00, 24 rokov
02.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Radka Buzkova vs. Lou Adler - Vzájomné zápasy
05.02.18 | 2. kolo kval. | Radka Buzkova | Lou Adler | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Trnava | tvrdý I. |
Radka Buzkova form & Lou Adler form
Radka Buzkova - posledné zápasy
Brno - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Martina Pradova | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Tereza Koplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Magdalena Zajda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Lou Adler | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Ramskogler | 2-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Adriana Senkarova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Athina Tsagkaraki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Novotna (1997) | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Lou Adler - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.20 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detail zápasu |