ZÁPAS
22.06.17 | štvrťfinále | Quirine Lemoine | Laura Schaeder | 6-3, 6-4 | Ystad | antuka |
ŠTATISTIKY
Quirine Lemoine | Laura Schaeder | |
1. podanie % | 55/72 (76%) | 22/53 (42%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/55 (56%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 31/53 (58%) | 32/72 (44%) |
Vyhrané body celkom | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 9 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Quirine Lemoine vs. Laura Schaeder - Vzájomné zápasy
22.06.17 | štvrťfinále | Quirine Lemoine | Laura Schaeder | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Ystad | antuka |
20.11.16 | finále | Quirine Lemoine | Laura Schaeder | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Zawada | koberec |
10.08.15 | 1. kolo | Quirine Lemoine | Laura Schaeder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Hechingen | antuka |
09.09.13 | 1. kolo | Quirine Lemoine | Laura Schaeder | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Quirine Lemoine form & Laura Schaeder form
Quirine Lemoine - posledné zápasy
W60 Amstelveen - antuka | ||||
09.07.22 semifinále | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.22 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Erica Oosterhout | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.22 štvrťfinále | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-3, Yuki Naito - skreč | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.22 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 1-3, - Quirine Lemoine - skreč | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Mika Buchnik | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.21 finále | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.21 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.21 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
04.07.21 finále | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.21 semifinále | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.21 štvrťfinále | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.21 1. kolo | vs. Jessica Pieri | Jessica Pieri - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |
Laura Schaeder - posledné zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |