INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Qianhui Tang vs. Ran Meng - Vzájomné zápasy
22.05.17 | 2. kolo kval. | Qianhui Tang | Ran Meng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Luan | tvrdý |
Qianhui Tang form & Ran Meng form
Qianhui Tang - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuhan Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Xichen Zhao | 7-5, 5-7, 0-3, - Qianhui Tang - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Wenfei Yu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Jin Zhang | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xinyi Nong | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - skreč | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 0-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu |
Ran Meng - posledné zápasy
Shenzhen - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | Yue Yuan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingjun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Chin-Wei Chan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Yue Yuan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.17 2. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Dalian - tvrdý | ||||
03.09.17 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Jiahui Chen | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Yue Yu (2000) | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Ran Tian | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Naiman - tvrdý | ||||
12.07.17 2. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.17 1. kolo | vs. Jiatian Qi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Xinyuan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Wuhan - tvrdý | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Zhangwenli Yan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Namu Zeren | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luan - tvrdý | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Qujing - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-2, - Ran Meng - skreč | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu |