ZÁPAS
18.04.18 | 2. kolo | Pranjala Yadlapalli | Valeriya Urzhumova | 6-2, 1-6, 7-63 | Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Pranjala Yadlapalli | Valeriya Urzhumova | |
1. podanie % | 93/111 (84%) | 71/94 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 47/93 (51%) | 38/71 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/18 (39%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 50/94 (53%) | 57/111 (51%) |
Vyhrané body celkom | 104/205 (51%) | 101/205 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Pranjala Yadlapalli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pranjala Yadlapalli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pranjala Yadlapalli | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pranjala Yadlapalli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Pranjala Yadlapalli | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
Pranjala Yadlapalli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pranjala Yadlapalli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pranjala Yadlapalli | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pranjala Yadlapalli | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
Pranjala Yadlapalli | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP], 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Pranjala Yadlapalli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pranjala Yadlapalli | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pranjala Yadlapalli | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pranjala Yadlapalli | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pranjala Yadlapalli | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pranjala Yadlapalli vs. Valeriya Urzhumova - Vzájomné zápasy
18.04.18 | 2. kolo | Pranjala Yadlapalli | Valeriya Urzhumova | 6-2, 1-6, 7-63 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Pranjala Yadlapalli form & Valeriya Urzhumova form
Pranjala Yadlapalli - posledné zápasy
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Vanshita Pathania | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Yuki Naito | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.22 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.12.21 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Farhat Aleen Qamar | 2-6, 1-1, - Pranjala Yadlapalli - skreč | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
10.12.21 štvrťfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.12.21 2. kolo | vs. Sai Chamarthi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Kashish Bhatia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.12.21 finále | vs. Sowjanya Bavisetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.21 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.21 štvrťfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Dana Guzman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
08.10.21 štvrťfinále | vs. Katie Swan | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
04.07.20 1. kolo | vs. Amy Stevens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yue Yuan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-1, - Pranjala Yadlapalli - skreč | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 3-4, - Pranjala Yadlapalli - skreč | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
28.04.19 finále | vs. Kamilla Rakhimova | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.19 semifinále | vs. Maryna Chernyshova | 7-65, 7-5 | detail zápasu |
Valeriya Urzhumova - posledné zápasy
W25 Imola - koberec | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.19 štvrťfinále | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.19 štvrťfinále | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.18 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu |