INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Valentyna Ivakhnenko vs. Polona Hercog - Vzájomné zápasy
21.10.17 | semifinále | Polona Hercog | Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
15.10.17 | finále | Polona Hercog | Valentyna Ivakhnenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
23.09.17 | semifinále | Polona Hercog | Valentyna Ivakhnenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Saint Malo | antuka |
Valentyna Ivakhnenko form & Polona Hercog form
Valentyna Ivakhnenko - posledné zápasy
W25 Koksijde - antuka | ||||
11.08.21 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.21 1. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.19 semifinále | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.19 štvrťfinále | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Polona Hercog - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Irina-Camelia Begu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.12.23 štvrťfinále | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu |