Ukrajina
16.07.02, 21 rokov
16.07.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
26.04.02, 21 rokov
26.04.02, 21 rokov
Polina Gubina vs. Stefanie Auer - Vzájomné zápasy
21.10.19 | 1. kolo kval. | Polina Gubina | Stefanie Auer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Polina Gubina form & Stefanie Auer form
Polina Gubina - posledné zápasy
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 0-5, - Polina Gubina - skreč | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | - | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 3-3, - Polina Gubina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.21 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.21 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Solymar Colling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-4, - Polina Gubina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eda Arli | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Caroline Vernet | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 2-1, Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu |
Stefanie Auer - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detail zápasu |