ZÁPAS
13.11.17 | 1. kolo kval. | Pilar Astigarraga Harper | Ekaterina Kholopenko | 7-5, 6-3 | Benicarlo | antuka |
ŠTATISTIKY
Španielsko
19.10.01, 22 rokov
19.10.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.03.00, 24 rokov
26.03.00, 24 rokov
Pilar Astigarraga Harper vs. Ekaterina Kholopenko - Vzájomné zápasy
13.11.17 | 1. kolo kval. | Pilar Astigarraga Harper | Ekaterina Kholopenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Benicarlo | antuka |
Pilar Astigarraga Harper form & Ekaterina Kholopenko form
Pilar Astigarraga Harper - posledné zápasy
W25 El - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Renata Gregorutti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Betina Buris | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Lena Lutzeier | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kholopenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Lara Marco Mas | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Ekaterina Kholopenko - posledné zápasy
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Popova | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Olga Esteve Mendez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo | vs. Tomoe Yazawa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Ana Maria Gonzalez Ruiz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
07.08.17 kvalifik. | vs. Vivien Klein | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.06.17 kvalifik. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Stotyka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Katya Malikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu |